CNC, CAD, CAM, PLC tanfolyam
Versenyek - 2018/2019

Az elődöntő eredményei

153 tanuló vett részt 20 iskolából, és töltötte ki az elődöntő tesztet.

A tanulók 82%-a teljesítette a teszt minimum 50%-át. Minden iskola képviselteti magát a döntőben. Gratulálunk tanulóknak és a felkészítő tanároknak.

A döntő részletes programját hamarossan közzé tesszük.

2018/19. évi Országos CNC programozás és gépkezelés szakmai verseny

döntőjében részt vevő iskolák, tanulók

Intézmény Település Felkészítő tanárok Legmagasabb pontszám

Induló tanulók

Min. teljesítő diákok  Döntőbe jutott versenyző
Békéscsabai SZC Trefort Ágoston Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Békéscsaba

Péli Ferenc 

Valjon György

66 pont 3 100% Harmati Gábor
Berettyóújfalui SZC Csiha Győző Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Hajdúnánás Szabó Gábor 65 pont 5 60% Nyakó Imre
Budapesti Gépészeti SZC Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Budapest 1195

Müller György,

Vass József

85 pont 7 100% Nagy Sándor János
Budapesti Gépészeti SZC Öveges József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Budapest 1118

Fenyvesi Tamás

Kelemen Csaba

79 pont 4 100% Antal Viktor
Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Debrecen Nagy Gábor 72 pont 9 88% Marozsán Gergő
Dunaújvárosi SZC Bánki Donát Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Dunaújváros

Jadlószki Zoltán

Zsidó Norbert

59 pont 1 100% Schillinger Levente
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium Paks Doba Antal 78 pont 7 100% Bárdi Márk
Gépipari és Elektrotechnikai Szakközépiskola Komárno Ďurčovič Dušan 55 pont 6  33% Slezák Rafael
GYMSZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Győr Németh Attila 76 pont 16 100% Szák Mihály
Kecskeméti SZC Kandó Kálmán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Kecskemét Borsodi István 71 - 71 pont 11 91%

Fricska Zsuzsanna Aranka,

Ujvári Patrik Balázs

Miskolci SZC Andrássy Gyula Gépipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Miskolc Ujvárosi Sándor István 62 pont 12 67% Kacsándi Adrián
Pécsi SZC Angster József Szakképző Iskolája Pécs Vas Tamás 51 pont 5 20% Orosz Dániel
Salgótarjáni SZC Stromfeld Aurél Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Salgótarján

Erős Róbert

Molnár István

75 pont 7 57% Verbói Milán
SZÁMALK-Szalézi Szakgimnázium Budapest 1119

Cséfalvay Katalin

Kővári László

94 pont 7 100% Barabás Csongor
Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma Százhalombatta Stark Enikő 70 pont 1 100% Antal Márk
Szegedi SzC Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szeged Kószó Róbert 86 pont 28 96% Magyar Csaba
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakközépiskola Székesfehérvár Trenka Lajos 62 pont 3 33% Borka Gyula
Váci SZC Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma Vác

Bergmann Gábor

Dr. Majoros Ferenc

Megyeri Balázs

82 pont 3 100% Wilhelm Donát
Veszprémi SZC Ipari Szakgimnáziuma Veszprém Várszegi János 75 pont 8 100% Hajgató József
VSZC Jedrassik-Venesz Szakgimnázium és Szakközépiskola Veszprém Ujszászi Antal 66 pont 10 60% Mekler Richárd

 

Bejelentkezés
Regisztrálás
Ügyfélfogadási idő

Kedd: 09:00 - 16:00
Szerda: 09:00 - 16:00

Kapcsolat

Név: NCT Akadémia Nonprofit Kft.
Cím: 1148 Budapest, Fogarasi út 7. földszint
Elérhetőségek az alábbi telefonszámokon
Érdeklődőknek: 06 30 242 53 45 - Oláh Andrea
Jelenlegi hallgatóknak: 06 30 519 18 11 - Csőke Noémi

Kulcsszavak
Facebook oldalunk