CNC, CAD, CAM, PLC tanfolyam
Versenyek - 2019/2020

Az elődöntő eredményei

152 tanuló vett részt 24 iskolából, 140 diák töltötte ki az elődöntő tesztet.

A tanulók 78%-a teljesítette a teszt minimum 50%-át.

21 iskola képviselteti magát a döntőben. Gratulálunk tanulóknak és a felkészítő tanároknak.

A döntő részletes programját hamarossan közzé tesszük.

Intézmény Felkészítő tanárok Döntőbe jutott versenyző
Békéscsabai SZC Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Péli Ferenc, Valjon György Szigeti Gergő
Berettyóújfalui SZC Csiha Győző Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szabó Gábor Zsuga Imre János
Budapesti Gépészeti SZC Szily Kálmán Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Farkas György Gál Máté
Budapesti Műszaki SZC Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Kiss Gábor Farkas Máté
Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Nagy Gábor Tóth-Pap Béla
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium Paks Doba Antal Rumbach Roland Bálint
Győri SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Kalmár Péter Lukács Dániel
Gyulai SZC Kossuth Lajos Szakgimnáziuma Szakközépiskolája és Kollégium Csóka György Bibercz Ádám
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Bánfi János Marton Szabolcs
Kecskeméti SZC Kandó Kálmán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Borsodi István Dorogi Zoltán
Miskolci SZC Andrássy Gyula Gépipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Ujvárosi Sándor Zétényi Attila

Bihari Tamás
Pécsi SZC Angster József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája és Általános Iskolája Vas Tamás Hartung Ádám
Salgótarjáni SZC Stromfeld Aurél Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Erős Róbert Dóka István
Szegedi SZC Déri Miksa Szakképző Iskolája Dékány Péter Sutus Viktor
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Trenka Lajos Tamás Borka Gyula
Tatabányai SZC Bánki Donát - Péch Antal Szakgimáziuma és Szaközépiskolája Gáspár Károly
Váradi Zsolt
Bokor Krisztián
Váci SZC Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma Megyeri Balázs Hámori Erik
Váci SZC Petőfi Sándor Gimnáziuma, Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma  Saska Botond Patrik Zdenkó
Veszprémi SZC Ipari Szakgimnáziuma Várszegi János Funcs Benjamin
Veszprémi SZC Jendrassik-Venesz Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Ujszászi-Pék Antal Holl Tamás
Zalaegerszegi SZC Munkácsy Mihály Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Velő Roland Szőke Richárd

 


Elődöntő feladatsor:

https://nctakademia.hu/files/letoltesek/2020_eocncv.pdf

 

Bejelentkezés
Regisztrálás
Ügyfélfogadási idő

Személyes ügyfélfogadás, csak telefonos egyeztetést követően!

Kapcsolat

Név: NCT Akadémia Nonprofit Kft.
Cím: 1148 Budapest, Fogarasi út 7. földszint
Elérhetőség az alábbi telefonszámon: +36 30 242 53 45

Kulcsszavak
Facebook oldalunk